gerçek hayat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gerçek hayat

gerçek hayatı yalansız yaşamak isteyenler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Nickleri

YazarMesaj
Knock Out

Knock Out

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Msn Nickleri   Msn Nickleri I_icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 2:59 pm

Anladım Yalnızlıklar Geçici . .))
qittim dié yüzünüz qüLmésin warLıım yétér huzursuzLua

Yorulduqum Sen DeiLsin __ Kendi Y0k oLuşLarım __
yalnız msn yazıları

Ben şeni, son Rondo bisküvimi veyecek vede yolculuya çıktıyında aykandan ülkey çikolata yemeyecek kadar şok seviyoyum...

çook kırgınım uyusam geçer mi ? dizlerim çok kanadı büyüsem geçer mi??

hedefin ßensem her atı$ın karawana ..!!

DüşLerimde pusLu bir iNTiqam .. biLekLerimde bayaT bir inTihar öLünecek Bir şee YokmuşŞ seN gidince YaşaNacak ßişi oLmadığı KadaR ..

KorKuyorm nyden korkTumuu ßiLmeden..YaşıooRm aMa ne iÇinn yaŞadığımı ßiLmeden ..

Kimse bıRaKıp qiTmedy ki seNi yanLızLığı seÇen senSnn..qüNş dğMaK isterken KaRanLığı seÇen seNsin..!!

Şimdi seN yoqSn hiç Fark eTmezz BeN yiNe ayNı ben..aCının şkLi farkLı Hç Farq eTmezz BeN yne KAYBEDEN . . !!

qiDişinin üsTünDen Kac qÜnN qeçTiqi uMrumda deqiL..neFes aLıb werMedini biLmi0rum şu aN

GéncLiqiné Güwénip Erkén Dérkén ßéLki Dé ELwéda ßiLé Diémézsin Gidérkén..!

Daa Onsuz 1 Hayat ßiLé HayaL Edémiosun Péki Ona NasıL Véda Edicéksin?

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

Yalnızlık nick sözleri
aqLama..! hém ßak aqLıoRmuyum ßéN hiç ? aqLarsan kıZarıR qözLérin (: ßozuLur qüzéLliqin (x
Bu aRaLAr oT TakiLiYoRum isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP içéR!
Dü$sém yiné uçuRumDan ßi déFa oLsun éLimDén TuT ßé öLüm !! Bu kadarda koşuLmazki
Anılar biriktikçe sisleniyor aşklarda Yitiriliyorr serüven duygusu ki,o zaman şeytanımı koluma takıp gitmeliyim,yeni bir cehennem kurmalıyım kendime…

ßi qün qéri dönmék istér ßırakın dönsün né kayßéttini qörsün
xD

ßi qün qéri dönmék istér ßırakın dönsün né kayßéttini qörsün
xD

ßeYaZ atLI pRenSimi ßuLmam iÇin daa kaÇ kurßaa öpMeM Lasım

dilεqıиı тυтмυş ѕαчαя ѕσиѕuzdαи qεяı
чαиαякεи чαиαкlαяı uşuямυş εllεяı . .

" Susmak aşkın diLidir - diyen sevqiLi
Konuş şimdi keLimeLerine ihtiyacım var…”

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM .. ona Buna DeğiL BenSadece DALGAMA Bakarım !!

Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

***İçimdeki bu aşk ateşi....Cehennemin ateşinden daha fazla...cehenneme gitseydim eğer bu kadar yanmazdım...***

CADDEDE MANİTASIZ BELDE TABANCASIZ DAĞDA YÜREKSİZ NAMLUDA MERMİSİZ ALEMDE ŞEREFSİZ DOLAŞMADIK SEVDİKLERİMİZİDE UNUTMADIK...

nelere,alışmadıkki,acıya,gözyaşına,gün gelir mezar taşına

Msn Nickleri 45652025
http://genc-hayat.yetkinforum.com/forum.htm

Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası