gerçek hayat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gerçek hayat

gerçek hayatı yalansız yaşamak isteyenler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Recep İvedik 3

YazarMesaj
Knock Out

Knock Out

Recep İvedik 3 Empty
MesajKonu: Recep İvedik 3   Recep İvedik 3 I_icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 3:03 pm

Recep İvedik 3″ün çekimleri ekim 2009′un son haftası başlıyor. İstanbul’da film için özel çekim platolarının oluşturulan filim içinse yönetmenliği Şahan’ın kardeşi Togan Gökbakar üstlenecek. Filmde, Şahan Gökbakar’la birlikte rol alacak oyuncular için seçmeler devam ediyor ve henüz bunlar belli değil.

Şahan Recep ivedik II filminden sonra değerlendirmesinde bir üniversitede şunları seyircilerle paylaşmıştı. ”Recep İvedik filmini çekerken “ya tutmazsa” diye değil, “ya tutarsa” diye düşünüyordum. Filmi çekerken bu filmin bu kadar fazla gişe yapacağını ve Türk sinemasının rekorlar filmi olacağını öngörmedik. Yapımcımız da öngörmedi. Fakat çekimler bitti, elimizdeki ürünü gördük. ve sonra inanmaya başladık.”
Filim hakkındaki eleştiriler ile ilgili olarak ta Filimin keyifli kısmıyla ilgilendiğini dile getirerek, ”Geri kalan kısımlarını filmi çekerken de yazarken de çok düşündüm. Sonuçta ben de edepsiz, ahlaksız biri değilim. Benim de hayatımda ahlak kuralları var. Bence yapılan filmin içinde kullanılan kelimeler ve esprilerin çoğu hepimizin günlük hayatında rahatça yaptığı ve yapmaktan çekinmediği espriler. Bunun
aksini de iddia eden olmadı. Edenleri de sosyal hayatlarında gördüm. (Ben hiç küfür etmem) diyen
birine inanmıyorum” şeklinde bir savunma yapmıştı.

Recep İvedik 3 Fft17mf412082
http://genc-hayat.yetkinforum.com/forum.htm

Recep İvedik 3
1 sayfadaki 1 sayfası